Президія СР

Голова СР ФЕЕЕМ

Дмитро Іванович Мусієнко

Дата народження: 28 жовтня 1998 р.

Про себе: З 2004 року ходив до школи №26, паралельно відвідуючи гурток гри в шахи і музичну школу. У 2013 році закінчив 9-й клас і перейвівся на навчання у Вінницький Технічний Ліцей(далі ВТЛ). 10 та 11-й клас закінчив у ВТЛ. У 2016 році вступив у Вінницький технічний університет на факультет електроенергетики та електромеханіки, де навчаюсь і по цей день.

Секретар СР ФЕЕЕМ

Урода Анастасія Богданівна

Дата народження: 31 березня 1998 р.

Про себе: Народилась та проживаю у Вінниці. Закінчила 34 школу. Нині займаю посаду старости групи 2Е-15Б. Люблю природу, затишні та спокійні місця. У вільний час книга — мій спутник. Ціную в людях: пунктуальність, відповідальність, серйозність, цілеспрямованість, вміння розмовляти та слухати.

Перший заступник Голови СР ФЕЕЕМ

Шестопалюк Іван Олександрович

Дата народження: 20 січня 1997 р.

Про себе: Практичний і дуже пунктуальний, народився в маленькому містечку. Дуже люблю брати участь в культ масовці, співати і грати на гітарі, основним плюсом вважаю цілеспрямованість ні за яких обставин.

Голова культурно-масового департаменту

Ладанюк Михайло

Дата народження: 2 листопада 1998 р.

Про себе: Закінчив Вапнярську школу № 2. Брав участь у всіх культурно-масових заходах своєї школи і був організатором свят в ній.
Відповідальний, цілеспрямований, енергійний.

Голова інформаційно-аналітичного департаменту

Повстянко Катерина

Про себе: Закінчила школу №34. Зараз староста групи 2Е-16б.
Люблю фотографувати та проводити час з друзями. У характері виділяються відповідальність та організаторські здібності.

Заступник голови інформаційно-аналітичного департаменту

Затхей Максим Вікторович

Про себе:  Народився 19.02.1999 року в м. Погребищі Вінницької обл.
Закінчив Погребищенську ЗОШ №1.
Хочу брати участь в актианосу житті факультету та університету в цілому.

Голова спортивного департамент СР ФЕЕЕМ

Петрусь Дмитро Анатолійович

Дата народження: 23 січня 1999 р.

Про себе: Народився в невеличкому селі Бохоники. З самого малечку полюбив природу і активний відпочинок. В 5 класі почав займатись спортивним туризмом і на даний момент являюсь КМСУ. Позитивний та відповідальний, обожнюю подорожі і екстрім.

Резерв

Костя Коваль

День народження: 10. 08. 99 р.
Про себе: Народився в місті Вінниця. Закінчив школу №26. Нині звичайнісінький студент ВНТУ групи 1Е-16б. Полюбляю фізичні тренування будь-яких видів спорту. У своєму житті займався майже усіма видами спорту починаючи від плавання і закінчуючи стрибками з парашутом. Також обожнюю бути ведучим різних заходів та й в принципі вважаю, що сцена — мій 2-ий дім.

Резерв

Максим Мельник

День народження: 04.08.1999 р.
Про себе:  Народився в селі Городище Літинський район Вінницька область. Закінчив СЗШ I-III ступенів с. Городище . Захоплююсь футболом та веду активний спосіб життя.