Президія СР

Голова студентської ради ФІРЕН

Мельник Аліна Володимирівна

Про себе: Народилась 27 лютого 1998 року у м. Вінниця. Випускниця Вінницького технічного ліцею, де брала активну участь у творчих заходах та концертах. Після вступу у Вінницький національний технічний університет, одразу потрапила до активу студентського самоврядування, у 2015-2016 н.р. обіймала посаду секретаря СтР. Староста БІО-15б. У цьому році була організатором студентської осені.
Вважаю, що кожному необхідно займати активну позицію та проявляти себе заради процвітання факультету.

Перший заступник голови СР

Перевознюк Сергій Сергійович

Про себе: Народився 5 березня 1999 року у місті Вінниця. Навчався у школі № 20, де активно брав участь в усіх заходах та в їх організації. Займався багатьма видами спорту. Цікавлюсь юридичною діяльністю, знаю закони. Зараз я студент 1 курсу ФРТЗП, староста групи ТК-16б. З перших днів навчання приймав участь в усіх заходах. Активний, комунікабельний і готовий працювати. Хочу зробити свій внесок у розвиток факультету та ВНТУ, маю безліч ідей та хочу втілити їх.

Життєве кредо: Зміни — це завжди страшно. Але ніхто не змінить за вас ваше життя. Ви розумієте, який повинні зробити вибір, але, незважаючи на страх, рухаєтеся вперед. Це головне правило успіху.
© Пауло Коельо

Секретар СР

Драчук Христина Ігорівна

Про себе: Народилася у смт. Летичів 28 березня 1998 року . Закінчила Летичівський НВК ліцей №1. В 2015 році поступила у ВНТУ на спеціальність біомедична інженерія. На першому курсі працювала в СР ФРТЗП фотографом, саме тоді зрозуміла , що хочу працювати на благо факультету . На 2 курсі організовувала студентську осінь, беру активну участь в житті СР факультету. Енергійна, працелюбна, відповідальна , комунікабельна , люблю фотографувати, обожнюю подорожувати, люблю організовувати цікаві заходи. Хочу працювати на користь нашому факультету!

Культурно-масовий департамент

Голова культурно-масового департаменту

Назаренко Юлія Михайлівна

Про себе: Навчалася в школі №19 в місті Миколаїв. З дитинства люблю вірші і творчість. Брала участь у багатьох шкільних постановках, пізніше, в університеті. Хочу зробити безліч захоплюючих і цікавих занять, які буду зближувати людей і робити їх життя яскравішим як «Ласка» — магія кольору. Хочу втілити в життя безліч ідей, пов’язаних з літературою, настільними іграми, розвитком навичок англійської мови. Адже, всебічно розвинена людина — це цікаво.

Заступник голови культурно-масового департаменту

Любашевський Леонід

Про себе: Народився 24 березня 1998 року у м. Херсон. Навчався в Жмеринській школі-ліцеї №2. Маю 3-й розряд з футболу. Активний, різносторонньо розвинутий, вмію бути лідером компанії. Вступив до ВНТУ у 2015 році. Маю безліч ідей щодо впровадження літературних вечорів, різних ігор, які розвивають логічне мислення та направлені на активну роботу в команді. Беру участь у різних заходах нашого університету.

Інформаційно-аналітчний департамент

Голова інформаційно-аналітчного департаменту

Шевчук В’ячеслав Валерійович

Про себе: Ще зі школи проявляв активність в організаційних заходах та їх проведенні. Успішно брав участь у різних спортивних змаганнях. Студент 2 курсу групи ТКП-15б. З першого курсу був в активі іформаційно-аналітичного департаменту СР та профоргом групи. Ініціативний та наполегливий, має ряд ідей, які планує виконати в цьому році. Робить все можливе для розвитку факультету.

Спортивно-оздоровчий департамент

Голова спортивно-оздоровчого департаменту

Сідорук Роман

Про себе: Ввічливий та доброзичливий, впевнено йде до поставленої цілі. Звик досягати бажаного. Злагоджено працює в команді та може допомогти у важку хвилину. Ніколи не залишить людину у складній ситуації. Закінчив ВТК, після чого вступив до ВНТУ. Навчається 3 курсі ФІРЕН на кафедрі радіотехніки.