Президія Студентської Ради ФМІБ

Голова cтудентської ради

Каплун Ірина Сергіївна

День народження: 3 вересня 1997 року у м. Жмеринка.

Про себе: з золотою медаллю закінчила загальноосвітню школу №4. Навчаючись у школі, була багато років поспіль старостою та тривалий час головою інформаційного комітету. Завжди приймала участь в організації усіх заходів та концертів, відповідала за поінформованість та підготовку учнів до певного дійства.
Зараз навчаюсь на четвертому курсі за спеціальністю «Управління інформаційною безпекою». В минулому році вирішила стати головою інформаційного департаменту, і по сьогоднішній день радію, що потрапила до дружнього колективу студентської ради, де мала змогу розвивати свої творчі якості. Сподіваюсь мої навики допоможуть мені ствердитися на новій посаді, голови студентської ради факультету, та гідно виконувати свою роботу. Адже, університет – це гарний спосіб самореалізації.

Заступник голови Студентської Ради

Бадя Юлія Вікторівна

День народження: 4 вересня 1997 року у м. Вінниця.

Про себе: навчалась у ЗШ №33, де ще тоді просто обожнювала приймати участь та допомагати в організації різних заходів та свят. Також входила в Раду школи, що допомогло мені проявити свої організаторські здібності та розкрити багато талантів.
Зараз я студентка третього курсу Факультету Менеджменту. Ще з перших днів навчання в університеті я була впевнена, що продовжу таку ж активну позицію і тут. І не помилилася. З першого курсу я займала пост секретаря СР ФМ, на другому — спробувала себе у ролі голови інформаційного департаменту, зараз займаю пост Заступника голови Студентської Ради ФМ.
Окрім цього, являюсь членом кількох громадських організації, веду концерти та різні заходи у ВНТУ, а також різноманітні всеукраїнські та обласні фестивалі та форуми. Маю також безліч захоплень – входжу до команди КВК від нашого ВУЗу «Все буде добре», яка у 2015 році стала Чемпіонами міста з КВК.
За роки навчання в університеті я вкотре переконалася, що саме ВНТУ дає безліч можливостей, аби проявити себе у різних напрямках суспільної діяльності та допомагає будувати надійний фундамент для свого майбутнього. Я вважаю, що разом з талановитими та активними людьми, якими є команда нашої Студентської ради можна досягти чималих успіхів та зробити наше студентське життя ще цікавішим! В найближчому майбутньому я планую не зупинятись на досягнутому, надалі вести активну діяльність в житті університету, розвиватися і йти тільки вперед.

Інформаційно - аналітичний департамент

Культурно - масовий департамент

Голова культурно — масового департаменту

Горбик Богдан Ростиславович

День народження: народився 31 липня 1999 року у смт. Тиврів.

Про себе: закінчив Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки. Ще в дитинстві я був живчиком , якому не сиділось на місці і завжди брав участь у всьому що тільки можна , починаючи з танців, вокалу і закінчуючи баскетболом та хокеєм. Коли я вступав до нашого університету я впевнено знав , що потраплю до студентської ради, не очікував правда що одразу в актив , але мене це приємно здивувало, і я став частинкою великої та дружньої родини студентської ради факультету менеджменту. Я різностороння та креативна людина , яка завжди брала участь у всіх дійствах свого ліцею. Був солістом гурту «9 уРок», також співаю і пишу свої пісні. Завжди на позитиві і намагаюсь підіймати людям настрій.

Навчально - науковий департамент

Голова навчально — наукового департаменту

Тітова Катерина Сергіївна

День народження: народилася 29 грудня 1997 року в м. Вінниці.

Про себе: закінчила з відзнакою школу √12, де займала посаду заступника Президента школи. З 2015 року я — студентка факультету менедженту та інформаційної безпеки. З першого курсу входжу до СтудРади нашого факультету: резерв, заступник голови Наукового департаменту 2016-2017 рр. Часто приймаю участь у багатьох цікавих заходах, адже вони допомагають розвиватися як особистості. Оскільки навчаюся на відмінно, то пост голови Наукового департаменту найбільше може допомогти мені втілювати в життя зовсім не нудні та потрібні проекти з отримання знань для наших студентів. Загалом можу себе охарактеризувати як строгу, але веселу білявку з блакитними очима.