Президія Студентської Ради ФМІБ

Голова Студентської Ради

Свентух Олена Андріївна 

День народження: 27 вересня 1997 року у м. Вінниця.

Про себе: з другого класу навчалась у ЗШ№33, де не давала спокою викладачам та адміністрації. Займала пост заступника президента школи. З малечку обожнюю вигадувати нові цікавинки, брати участь у різних проектах, виставах, організовувати їх самостійно. Вступивши до лав студентів ВНТУ, пообіцяла собі, що не буду займатися громадською діяльністю, проте не змогла втриматись і ні секунди не шкодую.
У кінці першого курсу стала головою культурно-масового департаменту, а уже на другому курсі стала заступником голови СР ФМ. Не вмію сидіти на місці ні секунди та отримую задоволення від цього. Маю безліч ідей, прагнень та цілей, бачу можливості їхньої реалізаційсаме у лавах активістів свого факультету. Сподіваюсь, що моя робота, як голови, принесе безліч позитивних плодів та допоможе студентам. Бажаю кожному знайти себе у житті, вірити у власні сили та проводити студентські роки активно.

Заступник голови Студентської Ради

Бадя Юлія Вікторівна

День народження: 4 вересня 1997 року у м. Вінниця.

Про себе: навчалась у ЗШ №33, де ще тоді просто обожнювала приймати участь та допомагати в організації різних заходів та свят. Також входила в Раду школи, що допомогло мені проявити свої організаторські здібності та розкрити багато талантів.
Зараз я студентка третього курсу Факультету Менеджменту. Ще з перших днів навчання в університеті я була впевнена, що продовжу таку ж активну позицію і тут. І не помилилася. З першого курсу я займала пост секретаря СР ФМ, на другому — спробувала себе у ролі голови інформаційного департаменту, зараз займаю пост Заступника голови Студентської Ради ФМ.
Окрім цього, являюсь членом кількох громадських організації, веду концерти та різні заходи у ВНТУ, а також різноманітні всеукраїнські та обласні фестивалі та форуми. Маю також безліч захоплень – входжу до команди КВК від нашого ВУЗу «Все буде добре», яка у 2015 році стала Чемпіонами міста з КВК.
За роки навчання в університеті я вкотре переконалася, що саме ВНТУ дає безліч можливостей, аби проявити себе у різних напрямках суспільної діяльності та допомагає будувати надійний фундамент для свого майбутнього. Я вважаю, що разом з талановитими та активними людьми, якими є команда нашої Студентської ради можна досягти чималих успіхів та зробити наше студентське життя ще цікавішим! В найближчому майбутньому я планую не зупинятись на досягнутому, надалі вести активну діяльність в житті університету, розвиватися і йти тільки вперед.

Інформаційно - аналітичний департамент

Голова інформаційно — аналітичного департаменту

Каплун Ірина Сергіївна

День народження: 3 вересня 1997 року у м. Жмеринка.

Про себе: з золотою медаллю закінчила загальноосвітню школу №4. Навчаючись у школі, була багато років поспіль старостою та тривалий час головою інформаційного комітету. Завжди приймала участь в організації усіх заходів та концертів, відповідала за поінформованість та підготовку учнів до певного дійства.
Зараз навчаюсь на третьому курсі за спеціальністю «Управління інформаційною безпекою». Вирішила стати головою інформаційного департаменту нашого факультету, так як почуваю себе найкомфортніше у цьому роді занять. Дуже рада, що потрапила до дружнього колективу студентської ради, де маю змогу розвивати свої творчі якості. Сподіваюсь мої навики допоможуть зробити інформативну частину на факультеті різноманітною та цікавою. Адже, університет – це гарний спосіб самореалізації.

Культурно - масовий департамент

Голова культурно — масового департаменту

Горбик Богдан Ростиславович

День народження: народився 31 липня 1999 року у смт. Тиврів.

Про себе: закінчив Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки. Ще в дитинстві я був живчиком , якому не сиділось на місці і завжди брав участь у всьому що тільки можна , починаючи з танців, вокалу і закінчуючи баскетболом та хокеєм. Коли я вступав до нашого університету я впевнено знав , що потраплю до студентської ради, не очікував правда що одразу в актив , але мене це приємно здивувало, і я став частинкою великої та дружньої родини студентської ради факультету менеджменту. Я різностороння та креативна людина , яка завжди брала участь у всіх дійствах свого ліцею. Був солістом гурту «9 уРок», також співаю і пишу свої пісні. Завжди на позитиві і намагаюсь підіймати людям настрій.

Навчально - науковий департамент

Голова навчально — наукового департаменту

Тітова Катерина Сергіївна

День народження: народилася 29 грудня 1997 року в м. Вінниці.

Про себе: закінчила з відзнакою школу √12, де займала посаду заступника Президента школи. З 2015 року я — студентка факультету менедженту та інформаційної безпеки. З першого курсу входжу до СтудРади нашого факультету: резерв, заступник голови Наукового департаменту 2016-2017 рр. Часто приймаю участь у багатьох цікавих заходах, адже вони допомагають розвиватися як особистості. Оскільки навчаюся на відмінно, то пост голови Наукового департаменту найбільше може допомогти мені втілювати в життя зовсім не нудні та потрібні проекти з отримання знань для наших студентів. Загалом можу себе охарактеризувати як строгу, але веселу білявку з блакитними очима.