Європейський молодіжний парламент — Україна

Європейський молодіжний парламент — Україна

Європейський молодіжний парламент — це міжнародна освітня платформа і моделювання Європейського парламенту, основною метою якого є підвищення усвідомленості молоді про європейські цінності для процесу розвитку громадянського суспільства в Україні. Європейський молодіжний парламент і всі його дії знаходяться під постійним патронажем Європейського молодіжного фонду Ради Європи, Голови Європейського парламенту Антоніо Таяні та Берлинської Фундації Шварцкопфа «Молода Європа». Тому як ЄМП, так і ЄМП-Україна не мають нічого спільного ні з релігійними рухами, ні з політичними партіями.

В даний час більше 2 400 молодих добровольців активні в 40 регіональних організаціях по всій Європі, які формують мережу ЄМП. В рамках нашої діяльності проходять міжнародні регіональні і національні сесії, які збирають делегатів з усієї Європи!

Міжнародна сесія ЄМП — це унікальна можливість для молодих людей, віком від 15 до 25 років, спробувати себе в новій ролі і долучитися до діяльності міжнародної організації!

У цьому році одна з Регіональних сесій буде проходити в Вінниці, яка збере делегатів з усієї Європи! Будь-який бажаючий, у віці від 15 до 25 років, може подати заявку на роль делегата від України заповнивши цю форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHaVjMcaEpuDm0wKF9I37jCEig1eQETq2muSuZFz_3Pm70kQ/viewform?c=0&w=1

Набір відбувається в даний час і буде відкритий до 12 березня!

Під час Вінницькій Регіональної сесії делегати ЄМП України будуть займатися роботою Європейського парламенту, а темою обговорення в цьому році стане «Визначення майбутнього».

Офіційною мовою заходу є англійська.

ЄМП завжди відкритий для розумної і талановитої молоді, тому беріть участь та сприяйте інтеграції України до Європейського Союзу шляхом виховання української молоді на демократичних цінностях та ідеалах.

Більше про ЄМП: http://eyp-ua.org/ua/

Діана Король

Редактор

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *