Вибори Президента СтС

Впродовж 2 тижнів, студенти ВНТУ мали можливість подати документи на посаду Президента СтС ВНТУ. ЦВК уважно вивчив заявки і на жаль констатує факт не відповідної подачі документів, саме тому продовжує термін подачі документів до 4 лютого 23:59. Результати будуть опубліковані 5 лютого на цьому сайті.

Заповнюйте анкету та НЕ забудьте надіслати передвиборчу програму на пошту студентського самоврядування stud.gov.vntu@gmail.com з поміткою в описі «Прізвище / передвиборча програма».

1399668765_bigstockphoto_voting_13852851Нагадуємо, Президент обирається один раз на рік шляхом прямого таємного голосування. Кандидат на посаду Президента повинен бути студентом ВНТУ, членом Студентського самоврядування ВНТУ, володіти українською мовою, добре навчатись, бути членом Президії не менше, ніж 6 місяців з дати його обрання поточного навчального року, характеризуватися високими моральними якостями, користуватися довірою і повагою в студентському середовищі, брати активну участь у громадському житті ВНТУ, мати якості лідера.

Вибори відбудуться шляхом прямого таємного голосування 9 лютого 2017 року з 9:00 до 15:00. Дільниці для голосування будуть створені у 1, 2, 3, 4, 5, 7 корпусах. Не забудьте взяти документ, що засвідчує особу для голосування.