Фінал проекту Show me what you got 2 сезон

Протягом місяця у ВНТУ проходив студентський проект Show me what you got 2 сезон!

lcOYn-hngMY
29 вересня відбувся кастинг, на якому тренери набирали собі команди учасників. Тренери вокального блоку (Вероніка Пінчук, Валентин Біленький, Анна Гехт) обрали собі по 3 учасники, а наставники танцювального блоку (Ольга Ільїна, Михайло Килимчук, Костянтин Біленко) 4.

3rphn0Sfjkw

У цьому сезоні участь у проекті взяли учасники з різних ВНЗ (представники ВДПУ та ВНМУ, ВТК) та навіть учні загальноосвітніх шкіл. Після кастингу відбулось жеребкування, на якому учасники витягали собі виступи у тріо, дуетах та сольні номери, тематику котрих обирали самостійно, які демонстрували під час чвертьфіналу 6 жовтня.

qxpI4u4iAxc

Окрім підготовленого номеру, учасники брали участь у імпровізації з реквізитом для танцівників, а вокалістам необхідно було передати певну емоцію під час виконання пісні. Після чвертьфіналу відбулось жеребкування, на якому тренери витягали для своїх учасників різні стилі для виступу, які демонстрували на півфіналі.

XWfcaPJrphk
13 жовтня на півфіналі учасники також демонстрували свої уміння у імпровізаційному конкурсі. Танцівники виконували різні хореографічні завдання, а вокалісти витягали ситуацію, у якій необхідно було заспівати свою улюблену пісню.

У фіналі змагались п’ятеро найкращих вокалістів та троє танцівників. На фінал учасникам необхідно було підготувати спільний номер фіналістів, сольний номер у рідному стилі, який розповідав історію про них та номер, у якому вони демонстрували образ «один-в-один».

WlamzOdIcwM
Організатори вдячні спонсорам нашого проекту за надану усесторонню допомогу: Студентському Самоврядуванню ВНТУ, Студії дизайну Mr&Mrs Boyko, Туроператору «Бомба-тур», Soul Dance Studio, Incanto Pole Dance, Pepublic Coffee, ПриватБанку, Типографії Wolf, нічному клубу Skyroom арт-пабу Beefeater.