Вибори Президента СтС ВНТУ

ОГОЛОШУЄМО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВНТУ!!!

Якщо ти активний студент та маєш час і бажання захищати права та інтереси студентів ВНТУ, неодноразово брав участь у різноманітних акціях, концертах та навіть долучався до їх організації, знаєш що таке ОСС не з чуток, а тому що працював там, тобі подобається навчатись та здобувати нові знання — подавай свою заявку, спробуй свої сили ОЧОЛИВШИ керівну посаду.

Характеристики кандидата на посаду Президента згідно діючого положення про студентське самоврядування у ВНТУ:

Президент обирається один раз на рік шляхом прямого таємного голосування. Кандидат на посаду Президента повинен бути студентом ВНТУ, членом Студентського самоврядування ВНТУ, володіти українською мовою, добре навчатись, бути членом Президії не менше, ніж 6 місяців з дати його обрання поточного навчального року, характеризуватися високими моральними якостями, користуватися довірою і повагою в студентському середовищі, брати активну участь у громадському житті ВНТУ, мати якості лідера.

Президент в межах наданих йому повноважень:

• Координує та контролює діяльність СтС ВНТУ.
  • Призначає заступників Президента, окрім командира ЗППГУ.
  • Видає розпорядження, доручення, рекомендації обов’язкові для виконання всіма членами СтС ВНТУ.
  • Відповідає за результати діяльності СтС ВНТУ перед студентами ВНТУ.
  • Проводить засідання Президії та звітує за підсумками своєї роботи перед Конференцією.
  • Підписує і затверджує рішення Президії.
  • Створює робочі групи для вирішення основних питань діяльності СтС ВНТУ, а також визначає їх повноваження.
  • Виносить на засідання Президії пропозиції про дострокове припинення повноважень будь-якого члена Президії, окрім командира ЗППГУ.
  • Представляє інтереси СтС ВНТУ.

Якщо Ви маєте бажання очолити Студентське самоврядування, заповнюйте анкету до 30 січня 23:59.

Результати щодо кількісного та якісного складу кандидатів у Президенти, а також програми кандидатів, ЦВК оголосить на даному сайті 31 січня 2017 р.

Вибори відбудуться шляхом прямого таємного голосування 9 лютого 2017 року з 9:00 до 15:00. Дільниці для голосування будуть створені у 1, 2, 3, 4, 5, 7 корпусах. Не забудьте взяти документ, що засвідчує особу для голосування.