Які права ви маєте під час сесії?

Як здати сесію, якщо загубив заліковку? Чи допустять до іспиту, якщо не здав медичну довідку? І що робити, якщо екзаменатор без причини підозрює тебе у списуванні? Оскільки сесія в розпалі, нагадуємо про права й можливості, які ви маєте під час складання іспитів! Відстоюйте їх!

Як і де дізнатися семінарські бали?

Бали за семінари не менш важливі, ніж оцінка за екзамен. Тому не забудьте, що вам їх мають повідомити в останній тиждень навчання перед сесією. Якщо викладач навіть і не думає це зробити, краще навідайтеся на кафедру і дізнайтеся все самостійно. Так у вас точно не буде несподіванок у заліковій книжці. Детальніше про те, як дізнатися розклад сесії і перенести іспити, не втрачаючи стипендії, ми розповідали в попередньому матеріалі.

За що можуть не допустити до іспиту?

Підставою для недопуску до іспиту може бути несплата за контракт або академічна заборгованість. Якщо ж вам кажуть, що не пустять на екзамен, бо ви не здали книгу в бібліотеку чи не зробили ряд аналізів для медичної довідки, можете сміливо йти в деканат і казати, що здасте все, але вже після іспиту. Яким ще чином вас можуть не допустити до екзамену та що з цим робити, читайте тут.

Що робити, якщо втратив заліковку?

Якщо ви раптом загубили залікову книжку ще до початку сесії, то все одно можете без проблем здати іспит, взявши з собою лише довідку про її втрату й паспорт. Але як отримати цей самий папірець про загублену заліковку? Як викрутитися з цієї та інших безвихідних ситуацій, що можуть застати вас на іспиті, згадуємо тут.

Які права ви маєте на екзамені?

Що робити, якщо екзаменатор звинувачує вас у списуванні чи намагається під час іспиту вигнати вас із аудиторії? Сміливо відстоюйте свої права, а не мовчки сидіть у розпачі. Як підготуватися до цих та інших сюрпризів, що можуть трапитися з вами під час сесії, читаємо в попередньому матеріалі «Студвею».

Голова інформаційного департаменту СтС ВНТУ Адміністратор сайту Дорога, яка веде до успіху, завжди оновлюється. Успіх — це постійний рух, а не крапка, яку можна досягти. © Ентоні Роббінс