Найочікуваніша подія у грудні — конкурс «Містер ВНТУ»

115 грудня о 17:00 в актовій залі ВНТУ. Учасники вже готуються до конкурсної боротьби, щоб показати хто з них заслуговує титул «Містер ВНТУ».
🏆 Переможця визначатиме журі, але ви можете обрати свого «містера» за посиланнямХлопець, який набере найбільше голосів — здобуде звання «Містер Інтернет». Голосування триватиме до ⃣⃣ грудня ⃣⃣:⃣⃣ години. Тож, підтримай свого фаворита!

Також Студентське самоврядування підготувало приємний сюрприз, в п’ятницю відбудеться закрите Afterparty конкурсу. Заходь у групу та дізнавайся деталі.

А хто ще не знає, кандидатів від факультетів, можете прочитати короткі біографії нижче ↓

%d1%84%d0%bc%d1%82-%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b0 Шевчук Роман

20 років

Факультет машинобудування та транспорту

Веселий, кмітливий, комунікабельний та цілеспрямований. Від початку навчання поринув у цікаве життя факультету, студентського «Клубу» та Студентської ради. На даний момент займаю посаду 1-го заступника голови Студентської ради ФМТ.

%d1%84%d1%80%d1%82%d0%b7%d0%bf Антонюк Олег

19 років

Факультет радіотехніки, зв’язку та приладобудування

Навчаюсь на 2-курсі. З 7-років займаюсь спортивно бальними танцями і дуже люблю танцювати різні стилі танців. Я весела, добра та життєрадісна людина

%d1%84%d1%96%d1%82%d0%ba%d1%96-%d1%81%d0%b0%d1%88%d0%b0 Морозов Олександр

19 років

Факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії

Граю в КВН, веселий, розумний, кмітливий хлопчина, якого впевнено можна назвати «душа компанії». Люблю подорожувати та читати. Відданий сцені і завжди приймаю участь у всіх заходах на рівні університету та міста.

%d1%84%d0%bc-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bb%d0%be%d1%81 Карлос Луна

22 роки

Факультет менеджменту

Маю почуття гумору, чесний, милий, люблю допомагати людям, справедливий, товариський, спортсмен, граю в футбол.

Знаю 5 мов та вивчаю 6-ту. Завжди досягаю бажаної мети, танцюю та співаю, творча люди, бажаю всім щастя і здоров’я.

%d1%84%d0%ba%d1%81%d0%b0-%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0 Вишневський Володимир

20 років

Факультет комп’ютерних систем та автоматики

Надзвичайно везучий та активний хлопчина. Завжди або занадто балакучий, або занадто мовчазний, як пощастить. У вільний час займаюсь вокалом та граю на різних музикальних інструментах. Мрію стати Хокаге.

%d1%96%d0%bd%d0%b5%d0%b1%d0%bc%d0%b4-%d1%8e%d1%80%d0%b0 Калінович Юрій

19 років

Інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля

Веселий хлопець, що грав в КВН. Займаюсь сучасними, народними, танцями. Також граю у  футбол, а хобі фотошоп. Активно займаюсь громадською діяльністю і працюю в студентській раді.

%d1%84%d0%b1%d1%82%d0%b5%d0%b3%d0%bf-%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%b0%d0%bb%d1%96%d0%b9 Колісніченко Віталій

19 років

Факультет будівництва, теплоенергетики та газопостачання

Навчаюся на 2-гому курсі ФБТЕГП. З 5-ти років займався народними танцями, граю на гітарі, співаю. Моїм захопленням є сцена. Подобається дарувати людям радість та гарний настрій.

Голова інформаційного департаменту СтС ВНТУ Адміністратор сайту Дорога, яка веде до успіху, завжди оновлюється. Успіх — це постійний рух, а не крапка, яку можна досягти. © Ентоні Роббінс