Волонтерство в Австрії

1Незабутні 10 місяців у Австріі в ролі волонтера 🇦🇹

Період: вересень 2017- червень 2018 року
🌍Місце: Salzburg, Austria
⏰Дедлайн: 16.12.16 року до 15.00 включно.

📝 Необхідні волонтери за наступними напрямами:

1) Youthcenter Corner вересень 2017- червень 2018 року
Молодіжний та культурний центр Youthcenter Corner допомагає молодим людям та дітям у віці 13-19 років розкрити свій потенціал, зробити їхнє дозвілля активним та креативним, проводячи такі заходи як Internetcafé, дискусіі, дебати, молодіжні обміни, театральні вистави, DJ parties та інше.

2) MARK.freizeit.kultur ( вересень 2017-лютий 2018)
Головним критерієм відбору є зацікавленість у музиці, мистецтві, соціальних та екологічних змінах, бути командним гравцем.
На базі центру є невеликий концертний зал для проведення заходів, зал зі студією звукозапису, майстерня трафаретного друку та інше.
Головною задачею буде допомога у роботі культурного центру, організації заходів, реалізації власних ідей та інше.

3) Youthcenter Oberndorf (вересень 2017 — червень 2018 (10 міс.)
Youthcenter Oberndorf — це своєрідний відкритий простір для молоді від 12 до 18 років. Центр намається підтримувати дітей та молодь,які мають менші можливості та допомогати їм розкривати себе як особистість, підтримувати креативні ідеї та втілювати їх у життя разом з дітьми та молоддю.

4)Radiofabrik (липень 2017- червень 2018 року)
Radiofabrik- некомерційне з відритим доступом радіомовлення з незалежною платформою для людей різного віку та статі. Головною задачею волонтера буде допомога співпрацівникам у підготовці редакційного матеріалу, радіожурналістиці, втіленнs власної програми та інше.

📝Кого очікує бачити у ролі волонтера приймаюча організація:
· Допомога в адміністративній та офісній роботі.
· Комунікабельну, відкриту, творчу людину, яка готова до спілкування із людьми різного віку та статі.
· Командність та ініціативність.
· Реалізація власних ініціатив та проектів.
· Зацікавленість в медіа (Youtube , Instagram та інше).

📒Більш детально про кожен проект можете прочитати у файлі actual_projects-austria
📒Загальні засади забезпечення ЄВС волонтерів читай тут.

📮Якщо ви зацікавлені в цьому проекті, будь ласка, надішліть на e-mail uforumevs@gmail.com :
• CV( English або German) з позитивним фото.
• motivation letter (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви- для цього проекту”) на1-2 сторінки (English або German) – (про себе, інтереси, хобі, заняття, якщо є — попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном)

📝CV, мотиваційний лист і ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву вибраного проекту. Якщо Ваш лист не буде підписаний, то розглядатися не буде.

Кінцевий термін подання заявок до 16.12.16року до 15.00 включно.

Результати попереднього відбору буде повідомимо тут. Приймаюча організація робить остаточний відбір.