UBC GROUP ШУКАЄ МОЛОДИХ, АМБІТНИХ СТУДЕНТІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ ЗМІНИТИ СВІТ І СТАТИ ЧЕМПІОНАМИ

Керівник компанії UBC Group Ігор Гуменний 30 листопада розповів про основні тенденції розвитку світової економіки для студентів ВНТУ та запропонував студентам подавати заявки на вільні вакансії компанії.

1

Компанія UBC Group є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Цьогоріч у липні поблизу старого аеропорту Вінниці компанія розпочала будівництво нового заводу. Будівництво нового заводу у Вінниці пов’язано з бажанням компанії диверсифікувати поставки продукції за кордон. Уже відомо, що в завод у Вінниці буде мати площу близько 20 тис квадратних метрів і дасть роботу 1500 мешканцям обласного центру.

Зараз компанія формує штат працівників, зокрема є велика кількість вакансій для:

• інженерів різних спеціальностей
  • менеджерів
  • ІТ-спеціалістів
  • фахівців з моніторингу довкілля.

Завершення першої черги будівництва заводу у Вінниці заплановано на 2017 рік, а запуск на повну потужність – у 2020 році. В рамках стартової черги планується вихід на виробничу потужність 6000 одиниць холодильного обладнання. На той час на заводі вже працюватиме близько 500 робітників. На другому етапі (2017-2018 роки) виробничі потужності мають зрости до випуску 9000 холодильних шаф-вітрин в місяць, а чисельність штату зросте до 750 осіб. Третій етап завершиться в 2020 році. До цього часу планується налагодити виготовлення морозильного обладнання у кількості 21000 одиниць щомісячно. На останньому етапі очікується, що новими робочими місцями будуть забезпечені 1500 людей.

UBC Group шукає людей, які здатні віддаватися роботі, захоплюватися нею. Таким людям UBC Group обіцяє надати можливість для зростання всередині компанії і разом з компанією та надати максимум можливостей для самореалізації. UBC Group шукає молодих, амбітних, які хочуть змінити світ. UBC Group змінює ринки, досягає успіху у всьому світі, UBC Group лідер. UBC Group шукає людей, які хочуть стати чемпіонами світу в сфері своєї діяльності.

Наразі UBC Group має декілька відкритих вакансій в Харкові. Студентське самоврядування провело моніторинг та дослідило основні вакансії, що в першу чергу будуть необхідні компанії.

Конструкторське бюро Вища інженерна освіта (машинобудування, бажано хол.обладнання)

Навички з CAD, CAM системами

Технологи Вища технічна освіта (технологія виготовлення холодильного обладнання)
Оператор ЧПК Вища, професійна технічна освіта (металорізальні верстати та обладнання), читання креслень, досвід роботи викрою листів із сталі
Слюсар-зборщик-електрик Професійна технічна освіта (електроенергетика або електромеханіка), виконання робіт з використанням електричних схем
Слюсар-складальник Професійно-технічна освіта. Складання, складання та тестування простих вузлів механізмів обладнання
Слюсар-складальник (монтаж склопакетів в двері хол.шкафа) Професійно-технічна освіта. Досвід роботи зі склопакетами та профілем
Контролер технічного контролю (вихідний контроль) Технічна освіта, читання технічної документації. Перевірка готового виробу (хол.шкафа) по бланку узгодження
Ведучий інженер по якості Технічна освіта (знання усіх процесів виготовлення, читання технічної документації, контроль роботи контролерів ОТК на виробництві)
Інженер вхідного контролю Професійно-технічна освіта. Вища освіта, читання креслень. Навички використання обчислювальної техніки, знання методики аналізу і усунення браку
Інженер-лаборант Технічна освіта (тепло фізика), випробування холодильного обладнання
Менеджер по закупкам Економічна освіта, знання 1С, знання англ.мови (вподобання до китайської мови)
Менеджер по логістиці, ЗЕД Вища економічна освіта, знання англійської мови, знання митного законодавства України, документообіг імпорт-експорт, навички роботи в багатозадачному режимі
Наладчик Технічна освіта, навички ремонту і діагностики електронних блоків, керування станків ЧПК

1 комментарий

• Дуже сподобалась промова Ігора. Відразу видно – справжній лідер і вміє донести інформацію до слухача..
    Зацікавило питання інвентаризації холодильної шафи. Ігорем було сказано, що було б дуже добре знайти альтернативу зважуванню полиць шави, як інструменту моніторингу заповнення полиць. Хотілося б більше дізнатися про цей момент, а саме, про аспекти, через які взважування не є кращим варіантом.
    Також, хотілося б проглянути промову ще раз. Ні в кого, часом, її на відео записанної не знайдеться? 🙂

Олег Reply