Нове «дихання» Студентської ради ФЕЕЕМ

2Оголошуємо початок виборчого процесу до складу Студентської ради Факультету електроенергетики та електромеханіки!

Кожен студент факультету може стати активістом СР та проявити свої здібності. Якщо ти маєш цікаві ідеї, бажання зробити студентське життя своїх друзів незабутнім, приєднуйся до команди.

Заповнюй аплікаційну форму та приходь на Конференцію студентів ФЕЕЕМ 12 грудня о 14:10 в 4126 (інформація щодо місця проведення буде уточнена до 7 грудня), де усіх кандидатів на посади внесуть у бюлетень для таємного голосування. Для того, щоб стати офіційним делегатом Конференції, необхідно оформити протокол зборів академічної групи (5 та 6 грудня кінцевий термін), для детальної інформації звертайтесь до Першого заступника Президента СтС Максима Мироновича.

Кінцевий термін заповнення заявки 9 грудня 12:00.

Голова інформаційного департаменту СтС ВНТУ Адміністратор сайту Дорога, яка веде до успіху, завжди оновлюється. Успіх — це постійний рух, а не крапка, яку можна досягти. © Ентоні Роббінс