День Гідності та Свободи України

День Гідності та Свободи України

🇺🇦 Шукаючи Європу, ми знайшли Україну❗

❓ Ви пам’ятаєте як це відбувалось❓

⃣⃣ листопада — День Гідності та Свободи в Україні🔰

📌 Свято, на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої Революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

👉 День Гідності та Свободи — це день пам’яті про загиблих, що віддали своє життя за справедливість та нашу свободу, за світле майбутнє України ❗

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

✔ На честь свята в Україні організовуються різноманітні заходи, не залишається осторонь і Вінниця.

1nhooi8q6ac

👉 З нагоди третьої річниці початку Революції Гідності ⃣⃣ листопада о ⃣⃣:⃣⃣ у Вінниці, на площі Небесної Сотні (колишня Театральна) відбувсяя мітинг-реквієм пам’яті за загиблими на Майдані Незалежності кривавої зими ⃣⃣⃣⃣ — ⃣⃣⃣⃣ та загиблими героями АТО.

🎬 Під час заходу відбувся показ фільму «Зима у вогні», очевидці та учасники подій Революції Гідності поділилися своїми спогадами про боротьбу, що змінила нас усіх і хід історії нашої країни.

❕ Варто віддавати шану загиблим за нашу свободу, права, національні інтереси та демократичні цінності хвилиною мовчання та спільною молитвою за полеглих героїв!🙏
😔 Ми пам’ятаємо!

Не будь байдужим, пам’ятай про справжніх героїв 💙💛

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *