Інформаційно-освітня зустріч «Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД»

%d0%b2%d1%96%d0%bb415.11.16 у Вінницькому національному технічному університеті відбулась інформаційно-освітня зустріч «Запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД», а також у нашому оздоровчому пункті будь-хто абсолютно анонімно мав змогу пройти тест на ВІЛ/СНІД. Метою зустрічі є профілактика страшної хвороби, оскільки вакцини проти СНІДу не існує. На зустріч були запрошені працівники Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом – соціальний працівник Кафарська Людмила Василівна та лікар вищої категорії Яворський Ярослав Петрович.

%d0%b2%d1%96%d0%bb3Студенти мали можливість прослухати інформацію про методи запобігання зараження ВІЛ/СНІДом, три шляхи передачі інфекції (через кров, незахищені статеві акти, від матері до дитини), профілактику та вчасне виявлення. Ярослав Петрович відверто розповів усе, що необхідно знати про цю страшну хворобу, застосовуючи приклади з власного життя, називаючи речі своїми іменами, закликав не боятися ВІЛ-позитивних людей, адже вони так потребують нашої підтримки. Всі присутні мали можливість задати відверті запитання, які їх цікавили.

Єдиний спосіб запобігти інфекції – це уникати ситуацій, що несуть ризик зараження. Будьмо обережні!!!

Діана Король

Редактор