Гості Вінниччини – «АРТ — ДЕСАНТ»

«АРТ-ДЕСАНТ» — творче об’єднання видатних митців України, що системно їздять в зону проведення бойових дій до вояків. З часу заснування, впродовж останніх чотирнадцяти місяців дали близько двохсот концертів на лінії фронту і визволених територіях для військових і цивільного населення.

Задля підняття патріотичної свідомості, популяризації творів мистецтва народжених війною, збору коштів для волонтерських потреб провели близько ста концертів на мирних територіях України.

17265-oboi-pianino

Зустрічай «АРТ-ДЕСАНТ» у Вінниці та області, де буде проведено творчі концертні зустрічі 13-14 листопада. Спеціально для усіх запрошених гостей виступатимуть заслужені артисти України – Леся Горова, Світлана Мирвода; заслужений діяч мистецтв України, голос Майдану Володимир Гонський; композитор, автор та виконавець багатьох творів Віктор Відоменко; гітарист – віртуоз Сергій Шматок; співачка, учасниця «Х — фактора», лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Влада Чайка, а також волонтер, організатор «АРТ — ДЕСАНТУ» Олег Білик.
Запрошуємо усіх відвідати виступ гостей у Вінницькій області!

Зустрічайте:

•  13 листопада о 12.00 с.м.т. Сутиски, місце проведення: актова зала школи;
  •  13 листопада о 16.00 м. Вінниця, місце проведення: Будинок Офіцерів.
  •  14 листопада о 15.00 м. Вінниця, місце проведення: актова зала технічного університету.

dd7o4j110sg

Для усіх гостей свята вхід вільний, а з метою благодійної акції пропонуються добровільні пожертви на потреби військових.

Не будь байдужим, цікався, вивчай та пізнавай історію своєї країни!!!