Студенти ВНТУ – Король та Королева осіннього балу у ВДПУ

За старими традиціями, ледь не у кожному навчальному закладі восени проводять осінні бали. Цього річ це не стало виключенням і для вищих навчальних закладів м. Вінниці.
27 жовтня 2016 року прогримів Осінній студентський бал у стилі ХІХ століття. Усе дійство відбувалось у навчальному закладі ВДПУ. Учасниками балу була 21 конкурсна пара – студенти медичного, педагогічного, донецького, торгового і, звісно, нашого технічного університетів Вінниці.

1
Варто також зазначити, що вечір присвячувався не лише визначенню Королеви та Короля балу, а ще й благодійності – була організована виставка – продаж картин, вилучені з якої гроші, надавались дитячому будинку.

Наш навчальнийзаклад представляли дві пари: Роман Шевчук (ФМТ) та Наталя Борівська (ФМ), Михайло Лісовий (ФКСА) та Катерина Юхимчук (ФБТЕГП).

2
Осінній бал мав конкурсну основу, а тому абсолютно всі учасники виконували танцювальні конкурсні номери.
Обов’язковими танцювальними номерами для учасників був полонез та вальс, третій – обирався жеребкуванням. Для студентів ВНТУ, Наталі та Романа – це була мазурка, іншим парам також була надана можливість станцювати польку або ж кадриль.
За словами студентки ФМ, Наталі Борівської, Осінній бал подарував її надзвичайні яскраві емоції, по-справжньому захопив своєю енергетикою та бажанням перемогти, а підштовхнув пару до участі в конкурсі їх тренер Олег Філіппов, який вже півроку навчає пару танцювальної майстерності. Допомагав та підтримував тренер пару і впродовж всього місяця підготовки до конкурсу, давав свої поради та настанови, налаштовував на перемогу.
За словами голови суддівського журі конкурсу, Олександра Мацюка, одним із визначальних факторів перемоги – була гармонія в парі, суддівську колегію захопила емоційність, чуттєвість та щирість партнерів.
Так як журі довго не могло визначитись з переможцями, то з усіх учасників спочатку була сформована п’ятірка найкращих, а вже потім обирали Короля та Королеву балу. Проте, це не завадило студентам нашого університету впевнено та наполегливо крокувати до бажаної перемоги.
В ході нелегкої боротьби, звання Короля та Королеви Осіннього Студентського балу вибороли наші студенти Наталя Борівська та Роман Шевчук.

3
Також на студентському балу визначали і пару глядацьких симпатій, нею стала пара під номером 21 з педагогічного університету Домашевський Євген та Наконечна Ольга.
Приємною несподіванкою були подарунки для усіх учасників та звісно букети квітів для жіночої половини конкурсантів. Сюрпризом був також і святковий фуршет для учасників студентського балу.

4
Вітаємо з гідним виступом студентів Вінницького національного технічного університету Михайла Лісового та Катерина Юхимчук, а також з шаленою перемогою Романа Шевчука та Наталю Борівську. Бажаємо вам і надалі здобувати перемоги та вкотре доводити, що наш університет – найкращий!
Вечір осіннього балу подарував абсолютно усім без винятку учасникам приємні емоції та незабутні враження. Такі заходи дарують гарний настрій та надихають на подальші перемоги.

Автор статті Ірина Каплун