Студенти ВНТУ – Король та Королева осіннього балу у ВДПУ

Студенти ВНТУ – Король та Королева осіннього балу у ВДПУ

За старими традиціями, ледь не у кожному навчальному закладі восени проводять осінні бали. Цього річ це не стало виключенням і для вищих навчальних закладів м. Вінниці.
27 жовтня 2016 року прогримів Осінній студентський бал у стилі ХІХ століття. Усе дійство відбувалось у навчальному закладі ВДПУ. Учасниками балу була 21 конкурсна пара – студенти медичного, педагогічного, донецького, торгового і, звісно, нашого технічного університетів Вінниці.

1
Варто також зазначити, що вечір присвячувався не лише визначенню Королеви та Короля балу, а ще й благодійності – була організована виставка – продаж картин, вилучені з якої гроші, надавались дитячому будинку.

Наш навчальнийзаклад представляли дві пари: Роман Шевчук (ФМТ) та Наталя Борівська (ФМ), Михайло Лісовий (ФКСА) та Катерина Юхимчук (ФБТЕГП).

2
Осінній бал мав конкурсну основу, а тому абсолютно всі учасники виконували танцювальні конкурсні номери.
Обов’язковими танцювальними номерами для учасників був полонез та вальс, третій – обирався жеребкуванням. Для студентів ВНТУ, Наталі та Романа – це була мазурка, іншим парам також була надана можливість станцювати польку або ж кадриль.
За словами студентки ФМ, Наталі Борівської, Осінній бал подарував її надзвичайні яскраві емоції, по-справжньому захопив своєю енергетикою та бажанням перемогти, а підштовхнув пару до участі в конкурсі їх тренер Олег Філіппов, який вже півроку навчає пару танцювальної майстерності. Допомагав та підтримував тренер пару і впродовж всього місяця підготовки до конкурсу, давав свої поради та настанови, налаштовував на перемогу.
За словами голови суддівського журі конкурсу, Олександра Мацюка, одним із визначальних факторів перемоги – була гармонія в парі, суддівську колегію захопила емоційність, чуттєвість та щирість партнерів.
Так як журі довго не могло визначитись з переможцями, то з усіх учасників спочатку була сформована п’ятірка найкращих, а вже потім обирали Короля та Королеву балу. Проте, це не завадило студентам нашого університету впевнено та наполегливо крокувати до бажаної перемоги.
В ході нелегкої боротьби, звання Короля та Королеви Осіннього Студентського балу вибороли наші студенти Наталя Борівська та Роман Шевчук.

3
Також на студентському балу визначали і пару глядацьких симпатій, нею стала пара під номером 21 з педагогічного університету Домашевський Євген та Наконечна Ольга.
Приємною несподіванкою були подарунки для усіх учасників та звісно букети квітів для жіночої половини конкурсантів. Сюрпризом був також і святковий фуршет для учасників студентського балу.

4
Вітаємо з гідним виступом студентів Вінницького національного технічного університету Михайла Лісового та Катерина Юхимчук, а також з шаленою перемогою Романа Шевчука та Наталю Борівську. Бажаємо вам і надалі здобувати перемоги та вкотре доводити, що наш університет – найкращий!
Вечір осіннього балу подарував абсолютно усім без винятку учасникам приємні емоції та незабутні враження. Такі заходи дарують гарний настрій та надихають на подальші перемоги.

Автор статті Ірина Каплун

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *