Студентська осінь 2016

%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4%d0%be%d1%81%d1%96%d0%bd%d1%8cЩороку у нашому університеті проходить надзвичайне змагання всіх факультетів за звання найталановитіших першокурсників.Цей рік не став виключенням. Уже цього четверга на сцені ВНТУ пройде наймасовіший конкурс для першокурсників — Студентська Осінь. Цього року участь беруть 6 факультетів, які будуть змагатись за перемогу.
Тема цьогорічної Студосені — кіно.
Кожен факультет представлятиме свій фільм, адаптований під таланти нового покоління. Отримай нереальні емоції від акторської гри студентів першого курсу. Вболівай за найкращих та найулюбленіших.
Приходь 3 листопада 2016 року о 17:00 в актову залу Вінницького національного технічного університету та підтримай свій факультет. Також на всі команди і глядачів очікує сюрприз.
Щодо квитків звертайтесь до студентської ради свого факультету або в клуб ВНТУ. Вартість квитка 10 гривень. Поспішай — кількість квитків обмежена.

Діана Король

Редактор