Київський мільйонер відкриває безкоштовну IT-школу

💬 Мультимільйонер Василь Хмельницький відкриває IT-школу Unit Factory поблизу Києва. Тут не буде вчителів та книг, а навчання обіцяють безкоштовне.

📌 Навчання буде безкоштовним за умови, що випускники працюватимуть в Україні протягом трьох років. Вступити можуть усі охочі віком від 18 до 30 років.

Unity Factory готуватиме спеціалістів таких спеціальностей:
➖ менеджер IT-проектів;
➖ архітектор програмного забезпечення;
➖ веб-розробник;
➖ розробник мобільних додатків;
➖ спеціаліст із ІТ-безпеки;
➖ розробник відеоігор.

shkola

Василь Хмельницький – юрист за освітою та теперішній власник аеропорту Жуляни. У школу він планує інвестувати близько 100 мільйонів гривень.

Unit Factory планують повністю відкрити через 2 місяці. Наразі там завершують ремонтні роботи та проводять перші відбори учнів.

Голова інформаційного департаменту СтС ВНТУ Адміністратор сайту Дорога, яка веде до успіху, завжди оновлюється. Успіх — це постійний рух, а не крапка, яку можна досягти. © Ентоні Роббінс