BEST проводить набір

BEST (Board of European Students of Technology) — рада студентів технічних університетів Європи — постійно зростаюча, молодіжна, некомерційна, неполітична, міжнародна організація для обміну досвідом та практичними навичками. На сьогодні організація представлена у 97 університетах 33 країн світу. З 1989 року ми забезпечуємо співпрацю та комунікацію між студентами технічних університетів Європи. BEST Vinnytsia — локальний осередок організації BEST у Вінниці при ВНТУ, що нараховує більше 40 активних членів.

А що ж ми робимо?

Основною метою нашої організації є об’єднання студентів різних країн для пропагування Європейської ідеї серед молоді, подолання кордонів, підвищення рівня освіченості студентства та отримання можливості стажування на міжнародному рівні. Ми робимо все, аби допомогти студентам отримати необхідні навики для роботи на міжнародному рівні. Досвід з проектів, в яких ми були залучені, є великою цінністю для нас, тому ми з радістю передаємо його усім бестівцям. Разом з нами ти зможеш розвинути лідерські та організаторські навички, дізнатись чимало корисної інформації та підняти рівень англійської мови завдяки міжнародним подіям та проектам. BEST – це можливість знайти хороших друзів та бути постійно у вирі подій. Можливість реалізувати власні мрії та знайти нові захоплення.

Пам’ятаю свою співбесіду на яку стрімголов мчався, ту радість коли повідомили, що я в команді і перший проект до якого долучився. Це була безсонна та неймовірно атмосферна ніч у Артинові котра відразу розкрила усю красу і злагодженість команди. Далі все пішло як і мало бути, дружні зустрічі, робоча атмосфера, жарти на кавабрейках, постійний ріст разом, куди вони туди і ти, куди ти туди і вони, перша серйозна відповідальність на інженерних змаганнях, відчуття командності і того, що ти вже без цього нікуди.

BEST дав мені досвід у організації івентів, сотні друзів в Україні і в різних куточках Європи та світу, це можливість робити нові кроки у житті поруч з моїми однолітками і однодумцями, це безмежний фан і розвага на кожен день, це те, що я б пережив не один раз не задумуючись.

Наразі я віце президент BEST Vinnytsia з людьских відносин і хочу допомогти студентам розвиватись, досягати цілей, навчатись новому і отримувати задоволення від їх діяльності.

Якщо тобі не байдуже активне життя і розвиток, то у тебе є чудова можливість долучитись до #BEST, заповнивши анкету.

Хочеш мати багато друзів і відкривати світ?
Мрієш організовувати великі проекти та розвивати студентів?

Тобі до нас! Мерщій заповнюй ФОРМУ і ставай частиною найбільшої студентської організації твого міста! Ознайомитися з детальнішою інформацією про нас можна за посиланнями у FB та Instagram.

Кінцевий термін заповнення анкети — 24.09 22:00.
Встигни зареєструватись!
Зроби своє життя яскравішим! ☀