Сезонний підробіток для студентів у Німеччині!

Академічний консалтинг запрошує студентів (від 21 року) на збір полуниці, огірків та інших овочів у Німеччину, передмістя Берлину.

Умови:

Кількість робочих годин — до 60 годин на тиждень. Робота 6 днів на тиждень, один день — вихідний. Контракт на роботу укладається мінімум на 3 місяці. У кожній групі призначається координатор (обирається з числа претендентів, необхідне знання німецької мови).

Оплата погодинна — 8,60 €/год. При перевиконанні норми виплачується винагорода. Витрати на логістику (проживання, харчування, транспорт) — 20 € в день. Середня зарплата 1200 євро/місяць (чистими, вже по утриманню оплати за проживання і харчування, транспорт).

Кожному співробітнику за рахунок роботодавця буде оформлена страховка (німецька).

Проживання: в голландських будиночках, в яких знаходяться двомісні номери (можливість жити парам). У номерах є холодильник, чайник, столові прилади, посуд та постільну білизну.

Харчування: триразове (сніданок, обід, вечеря).

Перед початком роботи для кожного співробітника проводиться навчання по правильному збору врожаю.

Набір студентів проводиться до 25 травня.

Необхідні документи:

* заповнений формуляр з печатками університету (надається);

* закордонний паспорт (3 копії, мати з собою);

* актуальний студентський квиток/довідка-підтвердження з навчального закладу, що кандидат є студентом (3 копії, мати з собою)

* віза (якщо є), робоча віза Німеччини.

Вартість послуги 220 євро. У цю вартість входить: робоче запрошення на 3 місяці, страховка, анкета, допомога в її заповненні. Додатково оплачується консульський збір у розмірі 35 євро.

Якщо вас це зацікавило, звертайтесь до Анни, тел. 38 068 360 50 17.

Контактні дані:

тел. 380635923941