Положення про стипендію

На засіданні Вченої Ради ВНТУ від 30 березня 2017 року було остаточно затверджене положення про стипендіальне забезпечення.

Нагадуємо, що рейтинг  студентів бюджетної форми, які претендують на отримання академічної стипендії, складається з урахуванням додаткових балів (за громадську, спортивну та наукову діяльність), які складають 10% загального рейтингу. Максимум можна отримати 100 додаткових балів. Студентське самоврядування брало активну участь у обговоренні порядку нарахування додаткових балів. Були проведені збори зі студентами усіх факультетів, членами усіх організацій, які функціонують у нашому ВНЗ, викладачами, заступниками деканів та адміністрацією.

Кілька нюансів про нарахування додаткових балів:

• Довідки, грамоти, сертифікати, протоколи, дипломи та інші документи, які засвідчують ваше право на отримання додаткових балів, потрібно віддавати ДО початку екзаменаційної сесії;
  • Враховується лише та діяльність, яка була здійснена у поточному семестрі (з дати виходу на навчання до 1 дня початку сесії): статті, тези, патенти повинні бути опубліковані на момент подачі документів.
  • Якщо ви є членом кількох організацій (BEST, профком, Студентське Самоврядування, Enactus, Студентська Рада Студмістечка, ЗППГУ), бали ви можете отримати лише за перебування у одній з них. Бали не додаються. Додаткові бали за участь у діяльності організацій засвідчуються підписами керівників усіх організацій. Кожна організація подає загальний список членів.
  • Якщо ви переможець спортивних змагань на різних рівнях (університетський, місцевий, всеукраїнський, міжнародний і т.д.) можна отримати бали лише за один рівень.
  • До балів за участь у громадському житті ВНТУ додаються бали за старосту та за профорієнтацію на різних рівнях, спортивну та наукову діяльність.
  • Ви маєте право отримати додаткові бали за наукову діяльність усіх рівнів. Бали додаються між собою (наприклад, тези на конференції + стаття + патент + тези на конференції).
Бали на стипендію

Голова інформаційного департаменту СтС ВНТУ Адміністратор сайту Дорога, яка веде до успіху, завжди оновлюється. Успіх — це постійний рух, а не крапка, яку можна досягти. © Ентоні Роббінс