Велодрайв ВНТУ

1 квітня за ініціативи СтС ВНТУ відбудеться велопробіг «ВЕЛОДРАЙВ ВНТУ».
Пробіг проводиться з метою популяризації велосипедів, та пропаганди здорового способу життя серед молоді м. Вінниці та студентів ВНТУ зокрема. Поїздки на велосипедах чудова можливість гарно провести свій час з користю для здоров’я, познайомитись з новими людьми та отримати безліч позитивних емоцій.

Взяти участь можe кожeн бажаючий. Пeрeвага надається студентам та професорсько-викладацькому складу ВНТУ. Тому,  навіть якщо ти не студент ВНТУ,  приєднуйся до нас!

Рeєстрація розпочинається о 11:00 в Головному навчальному корпусі ВНТУ (Хмельницьке шосе 93).  Виїзд о 11:30.

Маршрут: Хмельницьке шосе 95 (ВНТУ)—Площа Гагаріна-Пирогова-Урожай-Електромережа-Гніванське шосе-Об’їздна до Барського шосе  — Барське шосе -Хмельницьке шосе 95 (ВНТУ).

Якщо ти хочеш взяти участь, але не маєш власного велосипеду, то у тебе є можливіть при заповнені анкети просто вказати «потребую велосипед» та отримати унікальну змогу приєднатися до команди велосипедистів ВНТУ.
*при достатній кількості бажаючих взяти велосипед напрокат, будуть діяти знижки (від спонсора).

Орієнтовна вартість на час пробігу 80 гривень.

Залишається лише заповнити анкету:

Організатори:
Голова спортивного департаменту — Юрій Калінович