Фінал Кубка куратора

Фінал Кубка куратора

21 березня відбудеться заключна частина Кубку куратора 2017.
Команди змагатимуться в форматі брей-рингу.
В основну сітку змагань включені призери турніру по «Що? Де? Коли?» та відео-реалій:
1. «Без ГМО»  — ІнЕМБД; 
2. «Ла-Ла-Ленд — ФАКСА;
3. «ЕП-16» — ФІРЕН;
4. «220» — ФЕЕЕМ;
5. «Зайчики» — ФІТКІ;
6. «2+2» — ФІРЕН.
Ще два місця в основній сітці буде розіграно у відбірному раунді серед усіх бажаючих команд, учасників Кубку кураторів 2017 (турнірів «Що? Де? Коли?» та/або відео-реалій).

Початок відбірного раунду 21 березня о 14:30 в ауд. ГУК210 (зал ректорату).
Для участі у відбірному раунді необхідно надіслати заявку на gcvr216@gmail.com до 17:00 пятниці 17 березня 2017р., вказавши назву команди та склад учасників.

Початок основного раунду змагань 21 березня о 15:00. 

Правила гри

1. Гра проводиться в традиційній формі: ведучий задає запитання, запускається електронна система, що веде відлік часу та фіксує подачу сигналу командою про готовність відповідати. В обох команд є не більше 1 хвилини, щоб дати відповідь на поставлене запитання. При відсутності бажаючих ведучий просто переходить до іношого запитання.
2. Відповідає команда, яка першою подала сигнал (дзвінок електронної системи) про готовність дати відповідь. У випадку неправильної відповіді  в іншої команди є 20 секунд на пошуки правильної.
3. У випадку неправильної відповіді обох команд, вони не отримують жодного очка за це запитання, а ведучий переходить до наступного запитання.
4. За правильну відповідь на запитання команда може отримати лише 1 (одне) ігрове очко, накопичення очок з попередніх запитань, на які не було правильних відповідей, не здійснюється.
5. Якщо одна з команд здійснила фальстарт (натиснула кнопку готовності дати відповіді раніше, ніж був запущений відлік часу електронної системи), то вона позбавляється можливості відповідати на це запитання, а інша команда отримує 20 секунд на пошуки правильної відповіді.

Бажаємо всім успіхів та перемоги, адже кожен гідний виграти Кубок куратора!

Діана Король

Редактор

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *